Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w Żarach

   
:: Co słychać w naszej szkole ::

Wyniki IV Żarskich Spotkań Smyczkowych

Do Spotkań zgłoszono 61 uczniów,  udział wzięło 59 osób  ze szkół muzycznych Województwa Lubuskiego.

Występy uczestników ”IV Żarskich Spotkań  Smyczkowych” oceniało Jury powołane przez organizatorów w następującym składzie:

PRZEWODNICZĄCA JURY

dr Karina Gidaszewska

JURY

mgr Katarzyna Wietrenko – Tumińska

mgr Jadwiga Pietsch

SEKRETARZ JURY

mgr Jadwiga Pietsch

 

JURY

IV Żarskich Spotkań Muzycznych
przyznało następujące nagrody  i wyróżnienia:

Nagroda Starosty Powiatu Żarskiego
dla najlepszego uczestnika Spotkań:

- MAJA CICHOŃ,  gr. II 
Z PSM I i II STOPNIA W ŻAGANIU
klasa mgr Ireny Zapolskiej

Nagroda Urzędu Miejskiego w Żarach
i Starosty Powiatu Żarskiego

dla najlepszego uczestnika z PSM I stopnia w Żarach
- Dominika Nerga, gr III, klasa mgr Jadwiga Pietsch

 

Nagrody Wójta Gminy Żary
dla najlepszych uczestników z Gminy Żary:

- Dominika Nerga gr. III

- Natalia Chmielewska gr. II

- Karolina Lechocka gr. I

Laureaci grupy I - skrzypce

I Miejsce – Ada Grzebielucha kl. II – PSM I i II st. Zielona Góra

I Miejsce – Joanna Habich kl. II – PSM I st. Szprotawa

II Miejsce – Martyna Bielwicz kl. II – PSM I i II st. Żagań

II Miejsce – Emilia  Gierstun kl. II – OSM I st. Zielona Góra

II Miejsce – Katarzyna Kurczewska kl. II – PSM I i II st. Żagań

II Miejsce – Laura Rzymska kl. I – PSM I i II st. Żagań

II Miejsce – Aleksandra Sokół kl. II – PSM I i II st. Żagań

II Miejsce – Malwina Trochanowska kl. II – PSM I i II st. Zielona Góra

III Miejsce – Weronika Bakalarska kl. II – OSM I st. Zielona Góra

III Miejsce – Abigail Drohomirecka kl. II – PSM  I st. Żary

III Miejsce – Marlena Wójtowicz kl. II – PSM  I st. Żary

III Miejsce – Paweł Wójtowicz kl. II–  PSM I st. Świebodzin

 

Wyróżnienia

Nicola Bondarenko kl. I – PSM  I st. Żary

Karolina Lechocka kl. I – PSM  I st. Żary

Zuzanna Łabędzka  kl. II – PSM I st. Krosno Odrzańskie

Hiacynta Otto kl. II – PSM I i II st. Żagań

Alicja Pilch kl. II–  PSM I st. Świebodzin

Anna Pisarczyk kl. II – PSM  I st. Żary

Lucia Rothermel kl. I – PSM  I st. Żary

Antonina Sierańska kl. I – PSM I st. Szprotawa

Laureaci grupy II – Skrzypce

I Miejsce oraz Najlepszy uczestnik Konkursu 

Maja Cichoń kl. IV – PSM I i II st. Żagań, klasa mgr Ireny Zapolskiej

I miejsce – Zuzanna Horna kl. IV – PSM I i II st. Zielona Góra

II miejsce – Joanna Tumińska kl. IV – PSM I i II st. Zielona Góra

II miejsce – Aleksandra Mandryk kl. IV – PSM I i II st. Zielona Góra

III miejsce –  Agata Kot kl. IV – PSM I i II st. Zielona Góra

III miejsce – Liwia Kredzińska kl. III – OSM I st. Zielona Góra

III miejsce – Marta Maciejak kl. III – PSM I i II st. Żagań

 

Wyróżnienia

Natalia Chmielewska kl. III – PSM  I st. Żary

Konrad Czekała kl III PSM I stopnia w Świebodzinie 

Amelia Kowalewska  kl. III – PSM I st. Strzelce Krajeńskie

Antoni Krzyśków Kl. III – PSM I i II st. Zielona Góra

Hanna Kubów kl. III – PSM I st. Nowa Sól

Magdalena Łazowska kl. IV – PSM I i II st. Zielona Góra

Agata Mąka kl. III – PSM I st. Nowa Sól

Paulina Najdek kl. III – PSM I i II st. Zielona Góra

Krystyna Szołtek kl. II/4 – PSM I i II st. Zielona Góra

 

Laureaci grupy III – Skrzypce

I miejsce – Mikołaj Górny kl. VI – PSM I i II st. Zielona Góra

II miejsce – Anna Kibała kl. V – PSM I i II st. Zielona Góra

II miejsce – Klara Lachowicz kl. V – PSM I st. Nowa Sól

II miejsce – Dominika Nerga kl. V – PSM  I st. Żary

II miejsce – Katarzyna Zych kl.VI– PSM I st. Nowa Sól

 

 Wyróżnienia

 Hanna Bruzi kl. VI – PSM I st. Strzelce Krajeńskie

 Marcin Mosorzewski kl. V – PSM I st. Nowa Sól

 

Laureaci Grupy IV – Altówka

 

 I Miejsce – Paulina Piela kl. I/4 – PSM I i II st. Zielona Góra

II Miejsce – Dominika Kowalczyk kl. I/4 – PSM I i II st. Zielona Góra

II Miejsce – Wiktoria Sokołowska kl. II/6 – PSM I st. Krosno Odrzańskie

 

Laureaci Grupy V –  Altówka

 

I miejsce – Milena Wójtowicz – kl. II/4 – PSM  I st. Żary

III Miejsce – Jagoda Bajko – kl. III/4 – PSM  I st. Żary

Wyróżnienie – Dawid Tepper – kl. III/6 – PSM I st. Krosno Odrzańskie

 

JURY  POSTANOWŁO  WYRÓŻNIĆ  AKOMPANIATORÓW

mgr Wojciech Zawiślak - PSM I i II stopnia w Żaganiu 
mgr Elżbieta Zakrzewska - PSM I stopnia w Zielonej Górze
mgr Piotr Rokitnicki - PSM I stopnia w Żarach

mgr Justyna Grondys - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

JURY POSTANOWIŁO WYRÓŻNIĆ NASTĘPUJĄCYCH NAUCZYCIELI:

mgr Krzysztof  Kowalik – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

mgr Iwona Wasiak – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

mgr Małgorzata Tofilska – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

mgr Barbara Szałata – PSM I stopnia w Szprotawie

mgr Marlena Misiak – PSM I stopnia w Szprotawie

mgr Elżbieta Stachowiak – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

mgr Irena Zapolska – PSM I i I II stopnia w Żaganiu-

mgr Katarzyna Wietrenko – Tumińska – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

mgr Jadwiga Pietsch – PSM I stopnia w Żarach i PSM I stopnia w Świebodzinie

mgr Katarzyna Bukowska – PSM I stopnia w Żarach

mgr Joanna Nikiforow - PSM I stopnia w Krośnie Odrzańskim



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone