Pa˝stwowa Szko│a Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w »arach

   
:: Co s│ychaŠ w naszej szkole ::

II Impresje Kameralistyczne

Wykonania konkursowe  zespo┼éów ocenia┼éo Jury w sk┼éadzie:

 

Przewodnicz─ůcy Jury:

 – mgr Ma┼égorzata Tofilska – PSM I stopnia w Nowej Soli

Członkowie Jury:

- mgr Jadwiga Pietsch – PSM I stopnia w ┼Üwiebodzinie 

- mgr Jerzy Sza┼éata – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

- mgr Sylwia Kamzelska – Bronowicka – PSM I stopnia w ┼╗arach

Sekretarz Jury:

-in┼╝. Jolanta Bartczak

 

Po przes┼éuchaniach Jurorzy podsumowali wyst─Öpy  wykonawców i wy┼éonili z 24 zespo┼éów kameralnych bior─ůcych udzia┼é w Impresjach Laureatów II Impresji Kameralistycznych:

 

1. Duet fortepianowy: Dawid Ganczar,  Micha┼é Pieluszczak – PSM I i II st. ┼╗aga┼ä, nauczyciel- Danuta Chodorowska

2. Duet smyczkowy: Kornelia Szyd┼éo, Paulina Tomczuk – PSM I i II st. Zielona Góra, nauczyciel- Arkadiusz Szyd┼éo

3. Trio fortepianowe „ Forte” : Katarzyna Zych, Anna Ko┼éodziej, Maja Sebastianowicz - PSM I st. Nowa Sól, nauczyciel-Ma┼égorzata Tofilska

4.Trio fortepianowe: Julia Aksentowicz, Wiktoria Grajewska, Dominik Go┼éemberski – PSM I st. Nowa Sól, nauczyciel-Beata Go┼éemberska

5.Trio fortepianowe: Kornelia Szyd┼éo, Paulina Tomczuk , Zuzanna Cymer – PSM I i II st. Zielona Góra, nauczyciel-Arkadiusz Szyd┼éo

6. Kwartet saksofonowy „Przera┼╝eni”: Iwona Grysak, Hubert Dykiel, Marcela Bolechowska, Nikodem Pietrzak – PSM I st. Nowa Sól, nauczyciel – Miros┼éaw J─Ödrzejewski

7. Kwartet fortepianowy: Anna Stefa┼äczyk, Agata Jezierska, Julia Rupieta, Aleksander Nowak  – PSM I st. Krosno Odrza┼äskie, nauczyciel-Joanna Nikiforow

8. Kwartet fortepianowy „ Concoction Girls”: Wiktoria Nokolin, Marta Anna Piotrowska, Izabela Ratajewska, Monika Szalkowska  – PSM I st. Wschowa, nauczyciel-Anna Muszkieta-Sierota

9. Oktet saksofonowy „ Saxoluzik”: Iwona Grysak, Kamil Solarewicz, Hubert Dykiel, Agnieszka Hajduk, Martyna Mazur, Marcela Bolechowska, Krzysztof Ma─çkowski, Nikodem Pietrzak  –  PSM I st. Nowa Sól, nauczyciel-Miros┼éaw J─Ödrzejewski

10. Nonet: Sara Ludziak, Justyna Demia┼äczuk, Amelia Ludziak,  Dominika Pasik, Sara Sawicka, Anastazya Bunzy┼éo –  PSM I st. Szprotawa, nauczyciel – Karolina Czernisz- Tuz

11. Kwartet akordeonowy: Witold Gacek, Marcin Gabruk, Alicja Marcinowska, J─Ödrzej Stoczewski – PSM I stopnia ┼Üwiebodzin, nauczyciel – Alina Plebanek

 Przyznano równie┼╝ wyró┼╝nienia:

1. Trio gitarowe „ 3 D”: Amelia Bernat, Kornela Eliasz – Przygoda, Julia Kapka– PSM I st. ┼╗ary, nauczyciel-Adam Mikulski

2. Trio fortepianowe: „Arco” : Emilia Rutkowska, Joanna Pisarczyk, Nikola Orefice – PSM I st. ┼╗ary, nauczyciel Jadwiga Pietsch

3. Trio fortepianowe: „Crescendo” – Kornelia Szczepanek, Zofia Jaros┼éawicka, Kinga Flisiewicz– PSM I st. ┼Üwiebodzin, nauczyciel-Jadwiga Pietsch

4. Trio fortepianowe: Ewelina Salawa, Ewelina Klimowicz, Marta Bartczak – PSM I st. ┼╗ary, nauczyciel-Sylwia Kamzelska-Bronowicka

5. Trio fortepianowe „ Cantabile”: Wiktoria Grajewska, Anna Irzykiewicz, Dominik Go┼éemberski   – PSM I st. Nowa Sól  ,nauczyciel-Danuta Bylica

6. Trio fortepianowe „ Herbatka” – Weronika Bielicz, Karolina Bielicz, Julia Zatwarnicka  – PSM I st. Nowa Sól, nauczyciel-Ma┼égorzata Tofilska

7. Trio akordeonowe: Pawe┼é Walczy┼äski, Jakub Namys┼é, Jakub Jersz  – PSM I i II st. Zielona Góra, nauczyciel – Olena Moroz

  

Nagrod─Ö specjaln─ů za wra┼╝enie artystyczne przyznano dla Kwartetu fortepianowego: Anna Stefa┼äczyk, Agata Jezierska, Julia Rupieta, Aleksander Nowak – PSM I st. Krosno Odrza┼äskie – nauczyciel Joanna Nikiforow.

Nagroda specjalna Dyrektora PSM I stopnia w ┼╗arach przyznana dla Tria fortepianowego: Kornelia Szyd┼éo, Paulina Tomczuk , Zuzanna Cymer – PSM I i II st. Zielona Góra – nauczyciel Arkadiusz Szyd┼éo.

II Impresje Kameralistyczne były dofinansowane przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Gratulujemy Laureatom, wyró┼╝nionym i wszystkim uczestnikom Impresji.
Zapraszamy do nas za rok!!!



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2020 Wszelkie prawa zastrze┼╝one