Pa˝stwowa Szko│a Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w »arach

   
:: Co s│ychaŠ w naszej szkole ::

Wyniki III Żarskich Spotkań Smyczkowych

Wyst─Öpy 47 uczestników III ┼╗arskich Spotka┼ä Smyczkowych ocenia┼éo Jury powo┼éane przez organizatora w nast─Öpuj─ůcym sk┼éadzie:

PRZEWODNICZ─äCA JURY

mgr Karina Gidaszewska – Szko┼éa Talentów i POSM w Poznaniu

JURY

mgr  Katarzyna Wietrenko – Tumi┼äska - PSM I i II stopnia w ┼╗aganiu

mgr Jadwiga Pietsch – PSM I stopnia w ┼Üwiebodzinie i ┼╗arach

SEKRETARZ JURY

mgr Jadwiga Pietsch

 

 

LISTA LAUREATÓW:

Nagroda i Puchar  Starosty Powiatu ┼╗arskiego:

 Najlepszy uczestnik – Grand Prix w gr. I ex aequo
– Maja Cicho┼ä
- Aleksandra Mandryk

Najlepszy uczestnik – Grand Prix w gr. II
– Miko┼éaj Górny

Nagroda dla najlepszego uczestnika z ┼╗ar
– Dominika Nerga

Laureaci grupy I

Grand Prix ex aequo
- Maja Cichoń PSM I i II stopnia w Żaganiu

- Aleksandra Mandryk PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

I miejsce

- Agata Kot - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

- Zuzanna Horna - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

- Magda ┼üazowska - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

II miejsce 

- Julia Bartosik – Klockowska – SM I stopnia w Gorzowie Wlkp

- Stanis┼éaw Stoczewski – PSM I st. w ┼Üwiebodzinie

III miejsce

- Antoni Krzy┼Ťków - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

- Marta Maciejak – PSM I i II stopnia w ┼╗aganiu

- Weronika Uzi─Öb┼éo – PSM I stopnia w Kro┼Ťnie Odrza┼äskim

IV miejsce

- Weronika Kaczmarczyk – PSM I stopnia w ┼╗arach

- Kamila Czejgis – PSM I i II stopnia w ┼╗aganiu

Wyró┼╝nienia:

- Katarzyna Bartoszewska – PSM I stopnia w ┼Üwiebodzinie

- Zuzanna Bilewicz – PSM I stopnia w ┼Üwiebodzinie

- Natalia Chmielewska – PSM I stopnia w ┼╗arach

- Iga Fornal – PSM I i II stopnia w ┼╗aganiu

- Martyna  Szczotarska – PSM I stopnia w Nowej Soli

 

Laureaci grupy II

Grand Prix
– Miko┼éaj Górny – PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

I miejsce

Lorena Telus – PSM I stopnia we Wschowie

II miejsceKatarzyna Zych – PSM I stopnia w Nowej Soli

Marcin Mosorzewski – PSM I stopnia w Nowej Soli

III miejsce 

  Dominika Nerga – PSM I stopnia w ┼╗arach

  Dominika Skarupska - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

Wyró┼╝nienia:


Martyna Fija┼ékowska – PSM I stopnia w ┼Üwiebodzinie

Hanna Jurek  - PSM I stopnia w Nowej Soli

Klara Lachowicz – PSM I stopnia w Nowej Soli

Laureaci grupy III

I miejsce

Paulina Tomczuk

Witold Kami┼äski - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

II miejsce

Kornelia Szczepanek – PSM I stopnia w ┼Üwiebodzinie

Izabela Krzystek - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

Marcel ┼Üwidzi┼äski – PSM I stopnia w Nowej Soli

III miejsce

Alicja Blachura - PSM I i II stopnia w Zielonej Górze

Emilia Rutkowska – PSM I stopnia w ┼╗arach

Wyró┼╝nienie:Martyna Stekiel

 

 

JURY  POSTANOW┼üO  WYRÓ┼╗NI─ć  AKOMPANIATORÓW

mgr Magdalena Sadowska, mgr Justyna Grondys,

mgr El┼╝bieta Zakrzewska, mgr Wojciech Zawi┼Ťlak,

JURY POSTANOWI┼üO WYRÓ┼╗NI─ć NAST─śPUJ─äCYCH NAUCZYCIELI:

mgr Monika Doma┼äska – Zaniewska

mgr Krzysztof  Kowalik

mgr Iwona Wasiak

mgr Małgorzata Tofilska,

mgr Barbara Zacharzewska

mgr Barbara Szałata

mgr El┼╝bieta Stachowiak

mgr Marzena Modelska

mgr Patrycja ┼Ümiejczak – ┼Üwidzi┼äska

mgr Irena Zapolskamgr Adam Świdziński

mgr Jadwiga Pietsch

 

Dzi─Ökujemy wszystkim uczestnikom za skorzystanie z zaproszenia,

Uczniom, nauczycielom i akompaniatorom gratulujemy sukcesu!!!



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2020 Wszelkie prawa zastrze┼╝one