Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w Żarach

   
:: Co słychać w naszej szkole ::

VI Szkolny Konkurs "Miniatura - Wyniki

PROTOKÓŁ ZBIORCZY Z PRZEPROWADZENIA PRZESŁUCHANIA UCZNIÓW W VI SZKOLNYM KONKURSIE „MINIATURA”

Żary, 14. 04. 2015 r.

 

JURY VI Szkolnego Konkursu „Miniatura”powołane zostało Zarządzeniem Dyrektora PSM I stopnia nr 3/2015  z dnia 28.03.2015 r.

w składzie:

 

Przewodniczący – mgr Waldemar Wolski

Członkowie Jury – mgr Sylwia Kamzelska-Bronowicka, mgr Jadwiga Pietsch, mgr Anna Olszewska, mgr Karol Kot

 

W dniu 14.04. 2015 r. JURY przesłuchało 50 uczniów w trzech kategoriach grupowych:

- I GRUPA – KLASY I -II/6 i I/4

- II GRUPA – KLASY III - IV/6 i II/4

- III GRUPA – KLASY V - VI/6 i III - IV/4

 

Przesłuchania odbyły się w Sali Kameralnej PSM I stopnia w Żarach 14 kwietnia 2015r. w godz. 15.00 – 19.00

Wszyscy uczniowie, zgodnie z regulaminem konkursu, zaprezentowali po jednym utworze dowolnym z towarzyszeniem fortepianu lub solo, wykonanym z pamięci i ocenieni zostali w skali 0-25 pkt.

Decyzją JURY, wyłonieni zostali następujący laureaci:

 

W GRUPIE I:

 

1 miejsce: Biedziuk Marta – gitara, klasa A. Mikulskiego

2 miejsce: Góra Martyna – klarnet, klasa K. Krzyśków

3 miejsce: Jurec Hubert – akordeon, klasa K. Koszewskiego

                        Amelia Tybiszewska – skrzypce, klasa K. Bukowskiej

Wyróżnienia:

Zając Julia, Wawrzyniak Mateusz, Śmiłowska Aleksandra, Pilas Zuzanna, Narolska Hanna, Gierat Agnieszka, Fabiszewska Emilia, Drohomirecki Szymon, Chmielewska Natalia, Abramczuk Maciej.

 

W GRUPIE II:

 

1 miejsce: Koman Martyna – fortepian, klasa M. Szlęk

Nerga Dominika – skrzypce, klasa J. Pietsch

2 miejsce: Kapka Julia – gitara, klasa A. Mikulskiego

3 miejsce: Kowal Julia – puzon, klasa K. Kota

 

Wyróżnienia:

 

Bernat Amelia, Błaszczyk Ksawery, Domagała Grzegorz, Gruchot Julia, Jaskuła Hanna, Klimkowska Natalia, Ledwoch Aleksandra, Olszewska Ewa

 

W GRUPIE III:

 

1 miejsce: Rutkowska Emilia – skrzypce, klasa J. Pietsch

2 miejsce: Eliasz – Przygoda Kornela – gitara, klasa A. Mikulskiego

Wer Anita – puzon, klasa K. Kota

3 miejsce: Sobczak Agata – flet, klasa A. Olszewskiej

 

Wyróżnienia:

Bandiak Julia, Orefice Nicola, Pisarczyk Joanna, Słobodzian Eliza

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie,

Wyróżnieni – dyplom z wyróżnieniem a Laureaci dyplomy laureata oraz nagrody - statuetki ufundowane przez Radę Rodziców PSM I stopnia w Żarach. 



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone