Pa˝stwowa Szko│a Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w »arach

   
:: Co s│ychaŠ w naszej szkole ::

Wyniki IV Łuzyckich Spotkań Wiolonczelowych

W IV ┼üu┼╝yckich Spotkaniach Wiolonczelowych brali uczniowie Pa┼ästwowych Szkó┼é Muzycznych z Zielonej Góry, Nowej Soli, Krosna Odrza┼äskiego, ┼╗agania, Szprotawy, Strzelc Kraje┼äskich i ┼╗ar.

Spotkania organizowane by┼éy przez ┼╗arskie Stowarzyszenie Muzyczne im. G. Ph. Telemanna i PSM I stopnia im. G. Ph. Telemanna w Zarach w ramach zadania publicznego Województwa Lubuskiego 2015 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego i by┼éy wspó┼éfinansowane ze ┼Ťrodków Zarz─ůdu Województwa Lubuskiego – Lubuskie Warte Zachodu.

Sponsorami Spotkań byli:

Starostwo Powiatowe w ┼╗arach, Urz─ůd Miejski w ┼╗arach, Rada Rodziców PSM I stopnia w ┼╗arach, Fabryka Ogrodów i Belle Arti w ┼╗arach, Strojenie i Naprawa Fortepianów i Pianin – Krzysztof Koszewski.

Jury IV Łużyckich Spotkań Wiolonczelowych w składzie:

Przewodnicz─ůcy Jury:

dr Tomasz Lisiecki - Akademia Muzyczna w Poznaniu

Członkowie Jury:

Amanta Istrefi - Musikschule Dreiländereck oddzia┼é Weißwasser

Sylwia Kamzelska - Bronowicka - PSM I stopnia w ┼╗arach

Sekretarz Jury

Teresa Przetacznik 

z 26 uczestników IV ┼üu┼╝yckich Spotka┼ä Wiolonczelowych wy┼éoni┼éo grup─Ö Laureatów i Wyró┼╝nionych

Tytuł Najlepszego Uczestnika Spotkań i Puchar Starosty Powiatu Żarskiego otrzymali ex aequo:

Zaj─ůc Julia - PSM I stopnia im. G. Ph. Telemanna w ┼╗arach

Nauczyciel – Sylwia Kamzelska – Bronowicka

Akompaniator - Piotr Rokitnicki 

oraz

Zygmunt Lena - PSM I stopnia im. F. Chopina w Kro┼Ťnie Odrza┼äskim

Nauczyciel – Agnieszka Orszulik

Akompaniator – El┼╝bieta Zakrzewska  

Laureaci Grupy I

B─ůczyk Maciej - PSM I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w ┼╗aganiu

Nauczyciel – Anna Szul

Akompaniator – Piotr Rokitnicki 

Czajkowska ┼üucja - PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Nowej Soli

Nauczyciel – Danuta Bylica

Akompaniator – Lilia Bara┼äska 

Olszewski Maciej - PSM I stopnia w Strzelcach Kraje┼äskich

Nauczyciel – Joanna Nowak

Akompaniator – Piotr Rokitnicki

Zaj─ůc Julia - PSM I stopnia im. G. Ph. Telemanna w ┼╗arach

Nauczyciel – Sylwia Kamzelska – Bronowicka

Akompaniator - Piotr Rokitnicki 

Zygmunt Lena - PSM I stopnia im. F. Chopina w Kro┼Ťnie Odrza┼äskim

Nauczyciel – Agnieszka Orszulik

Akompaniator – El┼╝bieta Zakrzewska 

Wyró┼╝nienia w grupie I otrzymali:

Ciszewicz Julia, Mikielska Karolina, Pietrow Julia, Rerus Roxana, Słowikowska Helena,

Stachowiak Julia, Wyrzykowska Amelia, Zaskórska Anna 

Laureaci Grupy II

Hryniewicz Wiktor -  PSM I i II stopnia im. M. Kar┼éowicza w Zielonej Górze

Nauczyciel – Ewa Luboch

Akompaniator – Iwona Ochniowska 

Leszcz Alicja -  PSM I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w ┼╗aganiu

Nauczyciel – Anna Szul

Akompaniator - Piotr Rokitnicki

Pilas Zuzanna - PSM I stopnia im. G. Ph. Telemanna w ┼╗arach

Nauczyciel – S. Kamzelska – Bronowicka

Akompaniator – Piotr Rokitnicki 

Syku┼éa Rados┼éaw - PSM I stopnia w Szprotawie

Nauczyciel – Sylwia Kamzelska – Bronowicka 

Akompaniator - Wojciech Zawi┼Ťlak 

Wlaz┼éo Iwona - PSM I stopnia im. F. Chopina w Kro┼Ťnie Odrza┼äskim

Nauczyciel – Agnieszka Orszulik

Akompaniator – El┼╝bieta Zakrzewska 

Yeow Thomas - PSM I i II stopnia im. M. Kar┼éowicza w Zielonej Górze

Nauczyciel – Maciej Huszcza

Akompaniator - El┼╝bieta Zakrzewska

Wyró┼╝nienia w Grupie II otrzymali:

Fabiszewska Emilia, Pa┼éka Julia 

Jury okre┼Ťli┼éo poziom wykonawczy uczestników Sptoka┼ä jako batrdzo dobry, a u kilku uczniów zdecydowanie wyró┼╝ni─ůj─ůcy.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i akompaniatorom i zapraszamy za dwa lata!!!

 

 

 

 



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2020 Wszelkie prawa zastrze┼╝one