Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w Żarach

   
:: Co słychać w naszej szkole ::

WYNIKI IX KONKURSU SZKOLNEGO

Waldemar Wolski – przewodniczący

Sylwia Kamzelska – Bronowicka – sekretarz

Członkowie: Jadwiga Pietsch, Adam Mikulski,  Karol Kot, Krzysztof Krzyśków

 

przesłuchało  43 uczniów w trzech grupach instrumentalnych:

 

I grupa – klasy I-II/6 i I/4

II grupa – klasy III-IV/6 i II/4

III grupa – klasy V-VI/6 i III-IV/4

 

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji przyznano następujące miejsca :

 

- w grupie I : Miejsce 1 – Gielicz Natalia z klasy gitary mgr Adama Mikulskiego

                       Miejsce 2 – Peksa Mateusz z klasy trąbki mgr Tomasza Bronowickiego

                       Miejsce 3 – ex aequo – Sufin Helena z klasy klarnetu mgr Krzysztofa Krzyśków

                                                                 Narolska Hanna z klasy akordeonu lic Krzysztofa Koszewskiego

Wyróżnienie I stopnia otrzymali – Chmielewska Natalia i Wójtowicz Milena z klasy skrzypiec

mgr Katarzyny Bukowskiej oraz Lechocka Aleksandra z klasy saksofonu mgr Krzysztofa Krzyśków

Wyróżnienia II stopnia otrzymali – Abramowicz Michał, Chmielewski Jakub, Gardaszewski Jakub, Paczkowska Maja, Pietrow Joanna, Tybiszewska Amelia, Wiertel Bartosz i Wójtowicz Marlena.

 

- w grupie II : Miejsce 1 – Nerga Dominika z klasy skrzypiec mgr Jadwigi Pietsch

                        Miejsce 2 – Zając Julia z klasy wiolonczeli mgr Sylwii Kamzelskiej – Bronowickiej

                        Miejsce 3 – Fabiszewska Emilia z klasy wiolonczeli mgr Sylwii Kamzelskiej- Bronowickiej

Wyróżnienie I stopnia otrzymała Marta Biedziuk z klasy gitary mgr Adama Mikulskiego

Wyróżnienia II stopnia otrzymali – Góra Martyna, Jurec Hubert, Kaszubska Aleksandra,

                                                              Ledwoch Aleksandra

 

- w grupie III : Miejsce 1 – Rutkowska Emilia z klasy skrzypiec mgr Jadwigi Pietsch

                         Miejsce 2 – Sobczak Agata z klasy fletu mgr Magdaleny Markulak

                          Miejsce 3 – Eliasz – Przygoda Kornela z klasy gitary mgr Adama Mikulskiego

Wyróżnienia otrzymali – Bartczak Marta, Białas Bruno, Koman Martyna, Pisarczyk Joanna

                                                              

Na zakończenie konkursu jury wręczyło dyplomy i statuetki ufundowane przez Radę Rodziców.

 



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone