Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. G. Ph. Telemanna w Żarach

   
:: Co słychać w naszej szkole ::

Żarskie Spotkania Smyczkowe - 20-21.05.2011r

70 uczestników z 10 szkół muzycznych regionu lubuskiego przedstawiło swój program w ramach przesłuchań konkursowych. Jury w składzie: Anna Tułasiewicz - Jęczała – PrzewodniczącaBarbara Siudmak – członek JuryWasilij Wierbickij – członek Jurywysłuchało i dokonało oceny występu uczestników w czterech grupach.

Lista Laureatów Grupy I – klasa I i II/6 i I/4
Z uwagi na wysoki poziom przygotowania uczniów JURY przyznało następujące nagrody:

I Miejsce: Czepiżak Michał, Kamiński Witold, Kubera Dominika, Świdziński Marcel, Trela Martyna
II Miejsce: Aksentowicz Julia, Dudziak Wiktor, Jezierska Agata, Kerboa Miriam, Krzystek Izabela,Lenart Weronika, Okulewicz Julia,Poprawska Julia, Rogoża Hanna, Rutkowska Emilia,Szczepanek Kornelia, Wróblewska Martyna, Ziobrowska Aniela
III Miejsce: Bielańska Katarzyna, Bielicz Weronika, Blachura Alicja, Czarnecki Jan, Graczyk Szymon,Janus Eliza, Jarosławicka Zofia, Kusz Aleksander, Otto Tymoteusz, Joanna Pisarczyk,Ratajczak Gabriela.

Lista Laureatów Grupy II – klasa III i IV/6 oraz II/4

I miejsce: Grochowina Alicja - PSM Świebodzin, Kamińska Hanna - PSM Zielona Góra, Rogoża Dominika - PSM Zielona Góra, Stępień Krystian - PSM Zielona Góra.
II miejsce: Polak Paula - PSM Strzelce Krajeńskie, Zahorska Wiktoria - PSM Świebodzin.
III miejsce: Stefańczyk Anna - PSM Krosno Odrzańskie, Garstka Ewelina - PSM Żagań, Heluszka Joanna - PSM Świebodzin, Wnukowska Aleksandra - PSM Żagań.
Wyrożnienie: Babiszkiewicz Julia - PSM Żagań, Marcinkiewicz Olga - PSM Żagań, Rutkowska Julia - PSM Żary, Salawa Ewelina - PSM Żary.

Lista Laureatów Grupy III – klasa Vi VI/6 oraz III i IV/4

I miejsce: Kuncewicz Wiktoria - PSM Zielona Góra, Laskowski Wojciech - PSM Zielona Góra.
II miejsce: Miłoś Agata - PSM Nowa Sól
III miejsce: Łoboda Justyna - PSM Żagań, Łozowik Seweryn - PSM Zielona Góra, Robińska Paula - PSM Żagań.
Wyróżnienie Miśkowiec Dominika - PSM Krosno Odrzańskie

Lista Laureatów Grupy IV – altówka – klasa IV-VI/6 i III-IV/4

I miejsce: nie przyznano
II miejsce: Miechowicz Emilia - PSM Krosno Odrzańskie
III miejsce: nie przyznano
Wyróżnienia: Łukasz Tonke - PSM Żary, Patrzykąt Ewelina - PSM Zielona Góra, Kurdziel Magdalena - PSM Żary.

Nagrody specjalne – „Dla najlepszego uczestnika ŻSS” – Puchar Starosty Powiatu Żarskiego otrzymali:Kuncewicz Wiktoria - PSM Zielona GóraLaskowski Wojciech - PSM Zielona GóraMiechowicz Ewelina - PSM Krosno OdrzańskieStępień Krystian – PSM Zielona Góra.

Ponadto przyznano 2 nagrody pozaregulaminowe ufundowane przez Żarskie Stowarzyszenie Muzyczne "Dla najlepszego ucznia PSM z Żarach" otrzymały je: Joanna Pisarczyk i Emilia Rutkowska z grupy I. Wszystkim laureatom Gratulujemy !!!!



 

Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © 2009 - 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone